خرید چای ایرانی ، برنج ایرانی و سوغات شمال کشور در فروشگاه اینترنتی “شمال گیفت”

 

 

خرید چای ایرانی را با “شمال گیفت” تجربه کنید . امروزه با توجه به پیشرفت فضای مجازی و اینترنت تصمیم بر آن گرفتیم تا فروشگاه اینترنتی “شمال گیفت” را راه اندازی نماییم. بدون شک خرید چای ایرانی مناسب ، برنج ایرانی خالص و همینطور سایر سوغات با کیفیت شمال ، دغدغه کسانی ست که به دنبال مصرف محصولات ایرانی هستند.
سعی ما در “شمال گیفت” بر این است که چای را از بهترین محصولات ارگانیک باغات لاهیجان و برنج را با تضمین خلوص ۱۰۰% برای شما هموطنان عزیز فراهم کنیم. تا افرادی که به دنبال خرید چای ایرانی و دیگر محصولات بومی با کیفیت و ارگانیک همچون برنج ایرانی و سایر سوغات شمال کشور میگردند به راحتی و با چند کلیک محصول مورد نظر خود را انتخاب و خرید نمایند.
بی شک حمایت ما و شما هموطنان از محصول ایرانی می تواند منجر به رشد و رونق تولید ملی و در نهایت سبب بهبود سطح رفاه کشور شود.
وبسایت بازرگانی ستاره سوغات شمال با عنوان ” شمال گیفت “ در سال ۱۳۹۵ و با همکاری جمعی از افراد با سابقه در صنعت چای ایرانی ، برنج و سایر سوغات بومی منطقه شمال کشور ، برای توسعه این بازار و پاسخگویی به نیاز مشتریان در فضای مجازی راه اندازی شد. تا هم گامی باشد برای حمایت از کشاورز ایرانی و هم راهی برای دسترسی بدون واسطه هموطنان به محصولات بومی استان گیلان.
امید است بتوانیم با تکیه بر سابقه و تعهد کاری خود ، زمینه ساز تجربه ایی خوب از خرید چای ایرانی ، برنج و سایر سوغاتی های شمال برای شما عزیزان در فضای مجازی باشیم.